استند رومیزی عمودی
استند رومیزی عمودی

معرفی انواع استند پلکسی گلاس

استند پلکسی گلاس (Plexiglas Stand) تولید شده با پلکسی گلاس تایوانی و طلق ایرانی می باشند که در فروشگاه لیزرپلکس هنگام خرید جنس محصول را به راحتی می توانید انتخاب کنید .البته ناگفته نماند بیشتر استند های پلکسی گلاس در مدل های مختلف فقط قابل تولید با پلکسی گلاس وارداتی هستند و فقط در چند مورد خاص امکان تولید استند با طلق ایرانی ممکن است.

استند های پلکسی گلاس به صورت کلی چندین مدل گوناگون هستند ام از جمله:

استند محصول پلکسی گلاساستند جای کاتالوگ پلکسی گلاساستند جای کارت ویزیت پلکسی گلاس
استند رومیزی پلکسی گلاس (استند معرفی)استند اداری پلکسی گلاس

در این مقاله ما تمامی این استند های پلکسی گلاس را به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

استند محصول پلکسی گلاس

استند محصول پلکسی گلاس
استند محصول پلکسی گلاس

این نوع استند برای معرفی و به نمایش دادن محصولی خاص می باشد برای مثال در یک فروشگاه لوازم آرایشی از این نوع استند پلکسی گلاس برای نمایش دادن لوازم آرایشی استفاده می شود .تولید این نوع استند پلکسی گلاس از باقی استند های پلکسی گلاس سخت تر بوده و به دلیل استفاده بیشتر از ورق های پلکسی گلاس شفاف دارای هزینه بالاتری نسبت به باقی استند ها می باشد ولی قابل ذکر است این نوع استند ها هم به دلیل زیبایی بسیار بالا به فروش بهتر محصول کمک می کند و همچنین مفازه و فروشگاه شما رو بسیار جذاب می کند.

خدمات برش لیزری آنلاین! 😊

بدون نیاز به مراجعه حضوری فرم برش لیزری را پر کنید و باقی کار را به ما بسپارید. تا برش لیزری متریال شما فقط یک فرم فاصله است!

استند محصول پلکسی گلاس در انواع مختلف رو میزی و ایستاده تولید می شود و به دلیل سفارشی بودن این نوع استند مشتریان عزیز فروشگاه لیزرپلکس می توانند نمونه استند مد نظر و طرحی که تو ذهنشون دارند رو همراه با ابعاد ارسال کنند برای همکارای ما بخض طراحی لیزرپلکس طراحی کرده و هزینه هر استند رو محاسبه می کنند و در صورت تمایل تولید و ارسال می شود.

استند جای کاتالوگ پلکسی گلاس

استند جای کاتالوگی پلکسی گلاس به دو مدل رو میزی و دیواری تولید می شوند در دو سایز A4 و A5 که فروش بسیار بالایی دارند .

استند جای کاتالوگ دیواری پلکسی گلاس

یکی از پرفروش ترین استند های پلکسی گلاس استند جای کاتالوگ دیواری می باشد که در دو سایز A4 و A5 این نوع استند های پلکسی تولید شده با پلکسی گلاس (Plexiglas) وارداتی شفاف دو میل می باشد و با کیفیت بالا تولید شده است و با استفاده ازچسب کلروفرم تمامی قطعات پلکسی گلاس شفاف به هم به خوبی متصل شده است و برای اتصال این استند پلکسی گلاس بر روی دیوار پشت استند مانند شکل بالا دارای 4 عدد سوراخ می باشد تا به راحتی بر روی دیوار پیچ شود .

استند جای کاتالوگ رومیزی پلکسی گلاس

استند رومیزی جای کاتالوگ پلکسی گلاس نیز مانند استند دیواری جای کاتالوگ دارای دو سایز A4 و A5 این استند پلکسی گلاس به دلیل داشتن مقداری زاویه به راحتی می تواند کاتالوگ های مورد نظر را با دید بسیار عالی داخل خود جای دهد .

چرا لیزرپلکس؟ 🤔

تفاوت لیزرپلکس با سایرین در چیست؟ با خرید اینترنتی از لیزرپلکس چه مزایایی نصیب شما می شود؟! برای آگاهی دکمه را لمس کنید.

استند جای کاتالوگ رومیزی تولید شده با پلکسی گلاس وارداتی درجه یک شفاف که شفافیتی کاملا مانند شیشه دارد با ضخامت دو میلیمتر که تمامی قطعات برش داده شده توسط دستگاه برش لیزری با دقت بالا انجام شده و قطعات توسط چسب کلروفرم چسبده شده و با بالا ترین کیفیت تولید شده است و مخصوص کاتالوگ های سایز A4 و A5 می باشد .

استند جای کارت ویزیت پلکسی گلاس

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید استند جا کارتی پلکسی گلاس تولید شده با پلکسی گلاس شفاف وارداتی درجه یک می باشد که سایز این استند به نحوی می باشد که برای تمامی انواع کارت ویزیت مناسب بوده و با ظاهری زیبا می تواند انواع کارت ویزیت ها در سایز های مختلف رو در خود جای دهد .

استند جاکارتی پلکسی گلاس با دارا بودن زاویه مناسب کارت ویزیت های داخل خود را کمی به سمت عقب هدایت می کند تا به خوبی مورد بازدید قرار بگیرند و همچنین تعداد بیشتری در خود جای دهند .

استند جا کارتی رومیزی با استفاده از چسب مخصوص پلکسی گلاس یعنی کلروفرم چسبیده است و از نظر کیفیت ساخت و استحکام بسیار عالی می باشد .

استند رومیزی پلکسی گلاس (استند معرفی)

استند رومیزی به دو دسته کلی تقسیم می شوند استد رومیزی افقی و استند رومیزی عمودی پلکسی گلاس که هر دو دسته ای که بیان شد خودشون به دو دسته تقسیم می شوند .

الف – استند رومیزی افقی

استند رو میزی افقی پلکسی گلاس به دو سته استند رومیزی تایوانی و استند رومیزی ایرانی تقسیم می شوند.

استند رومیزی افقی ایرانی

استند رومیزی افقی ایرانی که با طلق کریستال ایرانی تولید شده است و کیفیت ساخت این استند رومیزی کاملا مانند استند رومیزی تایوانی می باشد و فقط متریال اولیه این استند رومیزی با استند رو میزی تایوانی متفاوت می باشد .

لیزرپلکس را بهتر بشناسید! 😍

مجموعه لیزرپلکس سالهاست در خیابان پامنار به شما عزیزان خدمت رسانی می کند و اکنون چندین سال است که به صورت اینترنتی محصولات خود را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر دکمه را لمس کنید.

استند رومیزی ایرانی در سایز های 7*10 – 20*10 – A6 – A5 – A4 تولید می شود همانطور که از اسم محصول مشخص است تمامی این ابعاد به صورت افقی هستند و برای گذاشتن کاغذ توضیحات یا مشخصات یک فرد یا یک محصول تولید می شوند و بیشترین مصرف در بین استند های پلکسی گلاس را دارند .

استند رومیزی
استند رومیزی

استند رومیزی افقی تایوانی

استند رو میزی افقی پلکسی گلاس تایوانی تولید شده با ورق اکرلیک وارداتی با کیفیت ساخت بسیار بالا و کیفیت ورق پلکسی گلاس یک استند بسیار با کیفیت را تولید کرده است که بعد از گذر زمان رنگ شفاف یکسانی دارد و رنگ این نوع “استند پلکسی گلاس” به زردی نمی زند و بسیار طول عمر بالایی دارد .

استند های پلکسی گلاس رومیزی تایوانی در ابعاد 7*10 – 20*10 – A6-A5-A4 تولید می شوند که در فروشگاه لیزرپلکس می توانید قیمت هر یک از استند های پلکسی گلاس چه ایرانی و چه تایوانی رو مشاهده بفرمایید .

ب – استند رومیزی عمودی پلکسی گلاس

استند های عمودی رومیزی پلکسی گلاس برای معرفی محصول یا شخص می باشد که با دو متریال پلکسی گلاس خارجی و طلق کریستال ایرانی تولید می شود .

استند رومیزی عمودی تایوانی

استند رومیزی تایوانی با استفاده از پلکسی گلاس وارداتی یعنی همان ورق اکرولیک تولید شده است که با کیفیت ترین ورق پلکسی گلاس موجود در کشور می باشد و با کیفیت برش لیزری بالا و ساخت باکیفیت تولید شده است و این عملکرد باعث شده استند پلکسی گلاس رومیزی عمودی رومیزی یکی از با کیفیت ترین استند های موجود باشد و شفافیت خود را در سالیان طولانی حفظ کند .

استند پلکسی گلاس عمودی رومیزی در دو ابعاد A4 و A5 تولید میشود و همانطور که از اسم این استند پلکسی گلاس مشخص می باشد این استند به صورت عمودی می باشد .

استند رومیزی
استند رومیزی

استند رومیزی عمودی ایرانی

استند پلکسی گلاس رومیزی عمودی ایرانی تولید شده با طلق کریستال ایرانی می باشد و کیفیت بالای ساخت از این متریال یک محصول باکیفیت تولید کرده است که ابعاد دقیق این محصول به دلیل برش لیزری بسیار دقیق می باشد با خم کاری بسیار زیبا یک استند رومیزی عمودی مقرون به صرفه با قیمتی مناسب ساخته است که توانسته است جایگرین استند پلکسی گلاس خارجی شود .

تفاوت استند عمودی ایرانی با استند پلکسی گلاس عمودی تایوانی فقط و فقط در متریال اولیه این محصول می باشد که به جای پلکسی گلاس از طلق کریستال تولید سده است که مقدار کمی شکننده تر بوده و همچنین در طول سالیان رنگ شفاف این محصول کم کم کدر شده و به زردی می زند و زیبایی اولیه خود را از دست می دهد .

استند اداری پلکسی گلاس (نگهدارنده وسایل اداری)

استند های اداری جدا از استند های رومیزی و معرفی و هلدر ها می باشند از این استند ها که به صورت محفظه نگهدارنده وسایل و اقلام اداری می باشند که بر روی میز های کار وجود دارند تولید می شوند .

استند رومیزی پلکسی گلاس
استند رومیزی پلکسی گلاس

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می فرمایید این استند های پلکسی گلاس جای انواع خودکار یا باقی وسایل اداری می باشند و به میز کار یک نظم و زیبایی بسیاری می بخشد .

نتیجه گیری

درکل انواع زیادی دارند استند های پلکسی گلاس که در این مقاله به تعدادی از این استند ها که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد اشاره شده است . چنانچه موارد دیگری از کاربری استند پلکسی گلاس را میشناسید برای ما کامنت کنید تا کاربران از تجربیات شما نیز استفاده کنند.

✌️ مشاوره لیزرپلکس

سوالات و ابهامات خود را در این صفحه کامنت بگذاربد تا به سرعت از کارشناسان لیزرپلکس جواب را به دست آورید.

5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها