باکس گل پلکسی گلاس
باکس گل پلکسی گلاس

ساخت انواع باکس گل پلکسی گلاس

برای تولید باکس گل پلکسی گلاس (Plexiglas flower box) اول باید نوع باکس و متریال اولیه را به خوبی بشناسیم و بدانیم هر باکس از چه متریالی تولید شده است . برای مثال باکس های مربعی و مستطیلی گل از پلکسی گلاس تولید می شود خوب این باکس ها هم ضد آب بوده و همچنین قابلیت استفاده به عنوان گلدان را هم دارند ولی باکس های گل حروف انگلیسی اینگونه نیست .

0 دیدگاه

پلکسی شیری و استخوانی

ما در این مقاله پلکسی شیری (Milky Color Plexiglass) و پلکسی گلاس استخوانی را بیان می کنیم همچنین به بررسی قیمت این طلق ها می پردازیم. اگر می خواهید با تفاوت پلکسی دوغی و پلکسی گلاس شیری و همچنین نوع استخوانی آشنایی پیدا کنید ادامه این مقاله را مطالعه نمایید.

0 دیدگاه

آموزش ساخت شابلون با طلق

نحوه ساخت شابلون (How to Make Stencils) سوالی متداول برای همه ما بوده است، شاید برایتان پیش آمده باشد، که زمانی به بیرون از خانه برای خرید و گردش می روید، برخی از افراد را دیده اید؛ که کیسه های خوشگل با طرح های جذاب بر دست دارند و این طرح ها شما را به خود جلب کند. در آن هنگام شاید برایتان این سوال پیش بیاید، که چگونه این طرح های زیبا را بر روی پارچه، کیسه و... ایجاد می کنند.

0 دیدگاه

شابلون چیست؟

شاید تا بحال نام استنسیل به گوشتان خورده باشد، و با سوال شابلون (استنسیل (Stencil)) چیست؟ مواجه شوید.‌ استنسیل در واقع به ورق هایی گفته می شود، که از متریال های گوناگون مثل فلز، پلاستیک، طلق‌ پلکسی و... ساخته می شود، و کمک می کند تا شما طرح دلخواهتان را طراحی کنید.

0 دیدگاه
پلکسی گلاس پشت چسب دار
پلکسی گلاس پشت چسب دار

پلکسی گلاس پشت چسب دار

پلکسی گلاس پشت چسب دار (Plexiglas with adhesive back) ، از جمله کار های راحت و بدون دردسر به شمار می رود، که بهتر است به مهم ترین نکات آن در این مقاله دقت کنید. زمانی که قصد دارید؛ پلکسی گلاس را برش لیزری دهید، در برخی از موارد ضروری است، قطعات مورد نظر به شکل پشت چسب دار باشند.

0 دیدگاه
چسب پلکسی گلاس
چسب پلکسی گلاس

بهترین چسب پلکسی گلاس چیست؟

در انتخاب چسب پلکسی گلاس، اولویت شما باید چسبی باشد که دوام و قدرت چسبندگی آن بالا باشد تا ورق ها از همدیگر جدا نشوند. خاصیت ورق های پلکسی به طوری است، که باید به جای استفاده از چسب جوش داده شوند. حال در ادامه این مقاله به بررسی موضوع بهترین چسب پلکسی چیست؟ و انواع آن می پردازیم.

0 دیدگاه
برش پلکسی گلاس
برش پلکسی گلاس

برش پلکسی گلاس با دست

اگر قصد برش ‌پلکسی گلاس را دارید، بهتر است بگوییم روش های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد که می توان به؛ برش پلکسی گلاس با اره دستی، اره دیسکی، اره عمود بر و همچنین برش دستی اشاره نمود. عملیات برش با توجه به شرایط و ابزار های موجود انتخاب می شود.

0 دیدگاه