برش ورق مولتی استایل

نحوه برش ورق مولتی استایل

چنانچه برای دکوراسیون و نمای ساختمان به دنبال یک محصول پلاستیکی که شباهت زیادی به فلز داشته باشد، هستید. ما به شما ورق مولتی استایل را معرفی می کنیم. این ورق گزینه فوق العاده ای برای معماران ساختمان به شمار می رود، یکی از قابلیت های ورق مولتی استایل، برش دادن آن در ابعاد مختلف می باشد یا روی آن طرح های جدیدی را حکاکی کرد.

نحوه برش ورق مولتی استایل ادامه مطلب »

کاربرد پلکسی گلاس

کاربرد پلکسی گلاس

اگر شما از آن دسته افرادی هستید، که کودک در خانه دارید و برای امنیت بیش تر توصیه می شود، از ورق های پلکسی گلاس به جای شیشه استفاده نمایید. پلکسی گلاس در واقع ورق های طلقی ساخته شده از کربنات گفته می شود که شباهت زیادی به شیشه دارند. این ورقه ها با نام های پلکسی و اکریلیک در میان مردم شناخته می شود.

کاربرد پلکسی گلاس ادامه مطلب »

ورق پلکسی تایوانی

ورق پلکسی تایوانی

پلکسی گلاس ها انواع متنوعی دارند، که هریک توسط کشور های مختلف تولید و روانه بازار می شود. یکی از محبوب ترین نوع پلکسی گلاس ها پلکسی تایوانی (Taiwanese Plexiglass) است. شاید برایتان جالب که ۹۰ درصد ورق های پلکسی موجود در بازار و فروشگاه ها ساخت کشور تایوان است.

ورق پلکسی تایوانی ادامه مطلب »

تمیز کردن پلکسی گلاس

تمیز کردن پلکسی گلاس

ورق های پلکسی گلاس بیش تر در مصارف ساختمانی، دکوراسیون منزل و… مورد استفاده معماران قرار می گیرد. برای آن که پلکسی گلاس براق و بدون خط و خش داشته باشید، باید در نگهداری و از همه مهم تر در تمیز کردن پلکسی (Plexiglas cleaning) آن دقت فراوانی کنید.

تمیز کردن پلکسی گلاس ادامه مطلب »

کندن برچسب کاغذ محافظ پلکسی گلاس

کندن برچسب پلکسی گلاس

کندن برچسب پلکسی گلاس (Removing the plexiglass protection label) (کاغذ محافظ) به این آسانی نیست و دردسر های فراوانی دارد، که می توانید با مراجعه به سایت لیزر پلکس با روش های کندن و مسائل مربوط به آن به طور کامل آشنا شوید. برچسب پلکسی گلاس در واقع یک لایه کاغذی شکل است، که معمولاً به عنوان یک محافظ قوی بر روی سطح صیقلی و شفاف چسبانده می شود.

کندن برچسب پلکسی گلاس ادامه مطلب »

سبد خرید
پیمایش به بالا