ورق ام دی اف
ورق ام دی اف

ورق ام دی اف (MDF)

ورق ام دی اف نوعی ورق فشرده ای است که امروزه جایگزین چوب طبیعی شده و در بسیاری از مصارف و صنایع مورد استفاده قرار می ‌گیرد. این محصول به دلیل دوام و مقاومت بالایی که دارد کاربرد آن افزایش یافته و اغلب برای ساخت کمد دیواری، کابینت و.. از آن بهره می‌ برند. چوب ام دی اف انواع مختلفی دارد که از لحاظ ظاهری هیچ تفاوتی با هم ندارند. حال در این مقاله قصد داریم انواع MDF، قیمت و ابعاد آن را مورد بررسی قرار دهیم.

0 دیدگاه
ورق اکریلیک
ورق اکریلیک

ورق اکریلیک

ورق اکریلیک از جمله ورق‌ های پلی متیل متاکریلات است که امروزه در بازار با نام شیشه اکرولیک نیز شناخته می شود. این محصول به دلیل ویژگی و کاربرد های بسیاری که دارد در بازار طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. شاید برایتان سوال باشد منظور از ورق اکرولیک چه نوعی ورقی است؟ کم تر افرادی هستند که در این باره اطلاع کافی دارند اما این موضوع به قدری برایتان جالب و مفید است که توصیه می‌ کنیم حتما نوشته را تا پایان مقاله مطالعه کنید.

0 دیدگاه
پلاک لیزری
پلاک لیزری

انواع پلاک لیزری

پلاک لیزری از جمله پلاک های هستند که متریال اصلی آن ها مولتی استایل با روکش فلزی استیل است. شاید تاکنون برایتان پیش آمده باشد که در یک حرفه پیروز شده باشید و برای قدرانی و سپاس از شما هدایایی از جمله، پلا‌ک، مدل و تندیس تقدیم کرده باشند.

0 دیدگاه
ورق کریستال چیست؟
ورق کریستال چیست؟

ورق کریستال چیست؟

ورق کریستال از جمله مصالح پرکاربردی است که در صنعت ساختمان سازی استفاده زیادی می شود. این ورق درصد بلوری پایینی داشته اما شفافیت آن بقدری بالاست که توجه افراد به خود جلب می کند. از این محصول در مکان هایی همچون گل خانه های مصنوعی به جای شیشه استفاده می شود. ورق های کریستال مزایای زیادی دارند که باعث کاربرد فراوان آن شده است. در ادامه بحث به بررسی ورق های کریستال و مسائل مربوط به آن می پردازیم.

0 دیدگاه
دستگاه برش CNC
دستگاه برش CNC

دستگاه برش CNC

کلمه CNC (سی ان سی)  مخفف اصطلاح Computer Numerical Control  بوده که مفهوم آن  کنترل کننده اعداد کامپیوتری است. CNC از جمله دستگاه های دقیقی در برش به شمار می رود  که به واسطه آن می توان به بخش های گوناگون دستگاه دستور داد تا حرکات انتخابی را روی قطعه برشی اعمال کند. در گذشته تمامی این کار ها به کمک اپراتور انجام می شد برای مثال؛ شما یک قطعه فلزی یا چوبی دارید که می خواهید با دستگاه CNC طرح دلخواهتان را خارج کنید.

0 دیدگاه

پلکسی شیری و استخوانی

ما در این مقاله پلکسی شیری (Milky Color Plexiglass) و پلکسی گلاس استخوانی را بیان می کنیم همچنین به بررسی قیمت این طلق ها می پردازیم. اگر می خواهید با تفاوت پلکسی دوغی و پلکسی گلاس شیری و همچنین نوع استخوانی آشنایی پیدا کنید ادامه این مقاله را مطالعه نمایید.

0 دیدگاه