خرید پلاکسی گلاس

خرید پلکسی گلاس

به طور مختصر پلکسی گلاس را به شما همراهان گرامی توضیح خواهیم داد و همچنین مراحل و مراکز خرید پلکسی گلاس (Buy Plexiglass) را در ضخامت و ابعاد مختلف بیان می کنیم. درابتدای موضوع اول باید با واژه پلکسی گلاس آشنا شویم که چیست و چه کاربرد هایی دارد و برای تولید چه محصولاتی و یا به چه منظور مورد استفاده قرار می گیرد ؟

پلکسی گلاس چیست؟

 پلکسی گلاس نوعی ورق می باشد که از جنس پلیمر و پلاستیک بوده که از لحاظ مقاومت از شیشه بسیار مقاوم تر و از لحاظ شفافیت مانند شیشه می باشد و همچنین درتمامی رنگ ها نیز موجود می باشد . ناگفته نماند حالت شکنندگی نیز دارد و مقابل تابش نورخورشید نیز مقاوم می باشد که در اصطلاح به این جنس ترموپلاستیک نیز می گویند .

چرا لیزرپلکس؟ 🤔

تفاوت لیزرپلکس با سایرین در چیست؟ با خرید اینترنتی از لیزرپلکس چه مزایایی نصیب شما می شود؟! برای آگاهی دکمه را لمس کنید.

انواع پلکسی گلاس

باکس های پلکسی گلاس به چهار دسته اصلی تقسیم می شوند:

پلکسی گلاس ها کاربرد های بسیار زیادی دارند هم نوع شفاف این متریال و همچنین مدل های رنگی مختلف . برای مثال با خرید پلکسی گلاس های رنگی می توانید انواع تابلو های مغازه ها و همچنین لوگوهای شرکت ها و همچنین تولید محصولات تزئینی و محصولات اداری انواع استند ها و… را تولید کنید .

خرید پلکسی گلاس شفاف

از پلکسی گلاس های شفاف نیز که بسیار کاربرد های مختلفی دارند برای مثال تولید انواع استند های رومیزی و باکس های پلکسی گلاس و میزهای شفاف و تیریبون های شفاف و هزاران کاربد دیگر که می توانید نمونه های این محصولات رو تمامی سایت های اینترنتی و انواع ادارات مشاهده فرمایید .

خرید پلاکسی گلاس
خرید پلکسی گلاس

قیمت پلکسی گلاس پامنار

باید اشاره شود بازار تهران و خیابان پامنار بورس فروشگاه های ورق های پلکسی گلاس می باشد که با نرخ ها و قیمت های متفاوتی مواجه می شوید در این بازار .

به دلیل روکش داشتن ورق های پلکسی گلاس و مارک های مختلف و اصلی و فیک این ورق های پلکسی گلاس در بازار پامنار با قیمت های بسیار متفاوتی مواجه می شویم. قبل از خرید پلاکسی گلس ورق های درجه دو چینی ورق های درجه یک چینی و ورق های اندونزی و ورق های پلکسی گلاس تایوانی که از لحاظ شکل ظاهری هیچ تفاوتی ندارند ولی در اجرا و تولید بسیار متفاوت هستند.

ورق چینی پلکسی گلس

برای مثال ورق های چینی درجه دو در روزهای اول بسیار شفاف می باشند ولی بعد از مدتی وقتی در مقابل نور خورشید باشند به راحتی یا رنگ خود را از دست می دهند یا اگر شفاف باشند یک مقدار رنگ زرد را به مرور زمان می شود در این ورق ها مشاهده کرد .

لیزرپلکس را بهتر بشناسید! 😍

مجموعه لیزرپلکس سالهاست در خیابان پامنار به شما عزیزان خدمت رسانی می کند و اکنون چندین سال است که به صورت اینترنتی محصولات خود را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر دکمه را لمس کنید.

در بازار پامنار این تفاوت ها باعث قیمت های بسیار متفاوتی می شود به همین فروشگاه لیزرپلکس نمایندگی رسمی انواع ورق های پلکسی گلاس در کشور بهترین کیفیت ورق های پلکسی گلاس را با قیمت جامع و آنلاین به شما مشتریان عزیز نشان می دهد و روزانه این قیمت های ورق پلکسی گلاس در پامنار را ثابت کرده و به روز رسانی می کند .

شما مشتریان عزیز برای خرید ورق های پلکسی گلاس بهترین راهکاری که دارید این می باشد که به فروشندگان این متریال پر مصرف بیان کنید که این ورق را برای چه کاری نیاز دارید .

کریستال شفاف ایرانی

برای مثال می توان به جای هزینه چند میلیونی برای محافط های رومیزی به جای ورق پلکسی گلاس از کریستال استفاده کرد یا برای پوشاندن بالکن های منازل به جای خرید پلکسی گلاس گرون قیمت از کریستال شفاف ایرانی استفاده کرد تا با هزینه بسیار کمتر کاربرد خوبی داشته باشد .

وقتی مورد استفاده خود را به فروشندگان ورق های پلکسی گلاس و کریستال بیان بفرمایید بهتر برای خرید پلکسی گلاس می توانند شما را راهنمایی کنند تا با کمترین هزینه بهترین خرید را داشته باشد .

خرید پلاکسی گلاس
خرید پلکسی گلاس

نمایندگی پلکسی گلاس در تهران  

بازار تهران خیابان پامنار با در اختیار داشتن چندین نمایندگی خوب  ورق های پلکسی گلاس این قسمت از بازار تهران را به قطب اصلی فروش ورق های پلکسی گلاس تبدیل کرده است از پاساژ ولیعصر و کوچه خلیل مفرد گرفته تا پای منار و سه راه دانگی که می شود گفت تماما یا مغازه های فروش ورق پلکسی گلاس می باشند و یا کار برش لیزری ورق های پلکسی گلاس را انجام می دهند .

فروشگاه لیزرپلکس نیز در بازار تهران خیابان پامنار کوچه خلیلی مفرد در کنار تعداد زیادی از همکاران دیگر یکی از نمایندگی های فروش ورق های پلکسی گلاس می باشد که با انجام عملایت برش لیزری و استفاده از سه دستگاه برش لیزری توانسته است نظر تعداد زیادی از مشتریان و همکاران را جلب کند و با در اختیار داشتن ورق های پلکسی گلاس وارداتی درجه یک و درجه دو چینی و ورق های با کیفیت تایوانی و اندونزی با کیفیت ترین ورق های موجود را در اخیتیار مشتریان خود قرار داده است .

خدمات برش لیزری آنلاین! 😊

بدون نیاز به مراجعه حضوری فرم برش لیزری را پر کنید و باقی کار را به ما بسپارید. تا برش لیزری متریال شما فقط یک فرم فاصله است!

انواع ابعاد پلکسی گلاس

نمایندگی های موجود در بازار تهران ورق های پلکسی گلاس را با ابعاد ورق کامل 183*122 و نیم ورق 91*122 و یک سوم ورق 61*166 و کوچکترین سایز موجود یعنی 61*61 به فروش می رسانند نا گفته نماند قیمت ورق های پلکسی گلاس به دو عامل اصلی وابسته است ضخامت ورق های پلکسی گلاس ( 2 میلیمتر – 2.8 میلیمتر-4 میلیمتر-5 میلیمتر-6 میلیمتر – 8 میلیمتر – 10 میلیمتر- 15 میلیمتر – 20 میلیمتر ) و ابعاد ورق های پلکسی گلاس که در قسمت بالا نام برده است بسیار مربوط می باشد .

تمامی رنگ های مختلف پلکسی گلاس یک قیمت ثابت دارند برای مثال رنگ زرد ورق پلکسی گلاس با رنگ های آبی و یا قرمز هم قیمت می باشد پس هزینه بالا تری برای خرید رنگ های مختلف پرداخت نفرمایید . قیمت پلکسی گلاس شفاف (مانند شیشه ) از پلکسی گلاس های رنگی مقداری ارزان تر می باشد هنگام خرید ورق های پلکسی گلاس به این موارد توجه بفرمایید .

مرکز فروش باکس پلکسی گلاس در تهران

پلکسی گلاس را چگونه میتوان خریداری کرد ؟

برای خرید پلکسی گلاس دو راهکار وجود دارد یا به بورس فروشگاه های ورق های پلکسی گلاس در بازار تهران به صورت حضوری تشریف بیارید و یا به صورت آنلاین از فروشگاه لیزرپلکس خرید خود را انجام دهید . د فقط قبل از مراجعه حضوری حتما محصولی را که نیاز دارید بررسی بفرمایید برای مثال:

 رنگ – ضخامت و ابعاد رو انتخاب بفرمایید چون با شرایط کنترل ترافیک بازار تهران و شلوغی این قسمت از شهر تهران یک مقدار حضور سخت می باشد و برای خرید غیر حضوری می توانید در فروشگاه لیزرپلکس در قسمت ورق های پلکسی گلاس به صورت غیرحضوری و آنلاین خرید بفرمایید :

قبل از خرید آنلاین نیز مشخصات ورق های پلکسی گلاس را مطالعه بفرمایید و در قسمت “خرید پلکسی گلاس” ، ابعاد – رنگ و ضخامت ورق پلکسی گلاس را به درستی انتخاب فرمایید تا محصول مورد نظرتون را به طور دقیق ارسال کنیم خدمتتون .

خرید پلاکسی گلاس
خرید پلکسی گلاس

خرید پلکسی گلاس ارزان قیمت در بازار تهران

پلکسی گلاس با قیمت های پایین و البته دلیل قیمت های مختلف را خدمت شما توضیح داده ایم و مدل های مختلف پلکسی گلاس را معرفی کرده ایم، ولی باید بیان شود پلکسی گلاس تایوانی بالاترین قیمت پلکسی گلاس در کشور را دارد و واقعا کیفیت بالاترین پلکسی گلاس هم مربوط به پلکسی گلاس تایوانی می باشد ولی از پلکسی گلاس بیشتر برای تولید محصولاتی استفاده می شود که حرارت نیاز دارد برای شکل گیری پلکسی گلاس و استفاده از این ورق ها در کوره پلکسی گلاس تا کیفیت ثابت خود را حفظ کند .

یعنی برای یک محصول مانند باکس های پلکسی گلاس و یا تابلو های اداری نیاز به استفاده از پلکسی گلاس تایوانی نمی باشد چون فقط هزینه را بالا می برد و برای تولید این نوع محصولات می شود از ورق های با کیفیت عالی اندونری و چینی درجه یک استفاده کرد .

محافظت در برابر کرونا

مثالی دیگر که می شود زد این هست که مثلا برای محافظ کرونا رو میز خرید پلکسی گلاس تایوانی انجام دهیم. خوب این کار واقعا اشتباه می باشد و فقط هزینه را بالا می برد و حتی نیاز به استفاده از ورق پلکسی گلاس اندونزی و چینی درجه یک هم نیست .

برای تولید این محصول می شود از کریستال ایرانی و یا پلکسی گلاس درجه دو چینی استفاده کرد تا پایین ترین قیمت با بالا ترین کارآمد رو داشته باشیم . انتخاب درست پلکسی گلاس و نوع پلکسی گلاس برای تولید انواع محصولات پلکسی گلاس قیمت را بسیار تحت تاثیر قراد می دهد و پایین میارد قیمت را .

لیزرپلکس با انتخاب درست می تواند شما را کمک کند تا بهترین ورق پلکسی گلاس را با پایین ترین قیمت خرید کنید و به خوبی از ورق های پلکسی گلاس پر مصرف با قیمت مناسب استفاده کنید .

مرکز فروش باکس پلکسی گلاس در تهران

یکی از پر فروش ترین محصولات پلکسی گلاس باکس های پلکسی گلاس می باشند که در چهار دسته اصلی تقسیم بندی می شوند .

  • باکس ساده پلکسی گلاس
  • باکس کفه دار پلکسی گلاس
  • باکس درب دار پلکسی  گلاس
  • باکس لولایی پلکسی گلاس که هرکدام کاربرد های خاص و زیر مجموعه هایی دارند
    • برای مثال باکس شیرینی زیر مجموع باکس کفه دار پلکسی گلاس می باشد .

برای خرید باکس پلکسی گلاس چند عامل را باید در نظر بگیرید:

  1. باکس پلکسی گلاس برای چه کاری می خواهید.
  2. انتخاب یکی از باکس های پلکسی گلاس که خدمت شما بیان شد.
  3. انتخاب طول و عرض باکس.
  4. انتخاب ارتفاع باکس پلکسی گلاس

باکس پلکسی مورد نظر خود را درخواست داده و ثبت می کنید و به مدت 2 روز کاری تولید می شود و در نهایت از این باکس های شکیل و زیبا استفاده کنید.


سوالات متداول (FAQ)

ورق های پلکسی گلاس از کجا بخریم؟

شما می توانید به صورت آنلاین یا با مراجعه حضوری، پلکسی گلاس خود را از فروشگاه لیزرپلکس، نمایندگی ورق های پلکسی گلاس، تهیه کنید.

آدرس نمایندگی پلکسی گلاس در تهران کجاست؟

بازار تهران خیابان پامنار کوچه خلیلی مفرد بعد از پاساژ بنفشه پلاک

چرا باید از مجموعه لیزر پلکس خرید کنیم؟

؟ به علت قیمت های بسیار مناسب – کیفیت بالای محصولات و ورق های پلکسی گلاس – فروش ورق های پلکسی گلاس در تمامی ضخامت های موجود در بازار ایران – نمایندگی ئرق های پلکسی گلاس در کشور – فروش ورق های پلکسی گلاس در ابعاد های مختلف (اکثر فروشگاه های پلکسی گلاس ورق های پلکسی گلاس را در ابعاد ورق کامل یعنی 183 * 122 می بفروشند نه ابعاد های کوچک تر )

نتیجه گیری :

در این مقاله نحوه خرید پلکسی گلاس ارزان قیمت، با بالا ترین کیفیت را بیان کردیم و توضیحاتی در مورد مدل های مختلف پلکسی گلاس و نحوه استفاده از هر مدل پلکسی گلاس و همچنین ابعاد و ضخامت ورق های پلکسی گلاس را برای شما ارائه دادیم.

آدرس نمایندگی پلکسی گلاس درتهران کجاست ؟محصولات پلکسی گلاسی که با انواع مختلف پلکسی گلاس تولید می شود را به طور محدود توضیح دادیم خوشحال میشیم نظر خود را با ما در کامنت ها به اشتراک بزارید و بحث خوبی در مورد پلکسی گلاس در زیر این مقاله داشته باشیم . با تشکر .

تعداد کلمات مقاله خرید پلکسی گلاسمنبع
1845 کلمهEplastics

✌️ مشاوره لیزرپلکس

سوالات و ابهامات خود را در این صفحه کامنت بگذاربد تا به سرعت از کارشناسان لیزرپلکس جواب را به دست آورید.

5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سبد خرید
پیمایش به بالا