پلکسی گلاس پشت چسب دار

پلکسی گلاس پشت چسب دار

پلکسی گلاس پشت چسب دار (Plexiglas with adhesive back) ، از جمله کار های راحت و بدون دردسر به شمار می رود، که بهتر است به مهم ترین نکات آن در این مقاله دقت کنید. زمانی که قصد دارید؛ پلکسی گلاس را برش لیزری دهید، در برخی از موارد ضروری است، قطعات مورد نظر به شکل پشت چسب دار باشند.

برای انجام این کار از چسب دو طرفه مخصوص برای چسب دار کردن پشت ورق پلکسی گلاس استفاده می کنند، تا پس از آن که برش کاملا انجام شد، تمام قطعات برش خورده چسب دار باشند. در این مقاله قصد داریم به بررسی “پلکسی گلاس پشت چسب دار” و نحوه چسب دار کردن آن بپردازیم.

نحوه چسب دار کردن ورق پلکسی گلاس

برای آن که بتوانید پشت ورق های پلکسی گلاس را چسب دار کنید، باید ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید. در ادامه این بخش به نحوه چسب دار کردن ورق پلکسی گلاس می پردازیم.

چرا لیزرپلکس؟ 🤔

تفاوت لیزرپلکس با سایرین در چیست؟ با خرید اینترنتی از لیزرپلکس چه مزایایی نصیب شما می شود؟! برای آگاهی دکمه را لمس کنید.

کاغذ محافظ ورق پلکسی گلاس

اگر بر دو طرف ورق های پلکسی گلاس، دقت کنید، در میابید که دو سطح آن دارای کاغذ محافظ (روکش) می باشد. این کاغذ از خط و خش های ناگهانی بر روی ورق جلوگیری می کند تا آسیبی به آن وارد نشود. تنها ورق های مولتی است، که یک طرف آن دارای کاغذ محافظ است و پشت آن روکشی ندارد. اگر به پلکسی گلاس پشت چسب دار نیاز دارید حتما به فروشگاه لیزرپلکس، به صورت آنلاین مراجعه نمایید.

پلکسی گلاس پشت چسب دار
پلکسی گلاس پشت چسب دار

جداسازی کاغذ محافظ

اولین روش برای چسبدار کردن ورق های ‌پلکسی گلاس جداسازی کاغذ محافظ پشت ورق است. پس از کندن کاغذ محافظ سریعا، بدون اتلاف وقت چسب دو طرفه را پشت ورق پلکسی بچسبانید، تا پرز، گردو خاک برو روی آن قرار نگیرد زیرا؛ باعث خراب شدن، سخت چسبیدن بر سطح دیوار و از دست دادن کیفیت می شود.

ابعاد چسب مخصوص، پلکسی گلاس

برای آن که در پایان کار ظاهری تمیز داشته باشد، حتما چسب دو طرفه سلولزی را به طول ۲۰ الی ۳۰ و عرض ۲۰ سانتی متر تمیز برش دهید. سپس پشت ورق پلکسی گلاس بچسبانید، این روش باعث بالا رفتن کیفیت کار می شود. اگر بخواهید چسب دو طرفه را بر پشت ورق به طور کامل و یکنواخت بچسبانید، تا کج و چروک نشود از ابزاری به نام کارتک استفاده کنید.

هنگامی که چسب را که به آرامی پشت ورق می ‌چسبانید، کارتک را بلافاصله روی چسب به آرامی روی چسب بکشید، تا هوای درون آن از بین برود، در این صورت شما سطحی صاف و بدون برآمدگی خواهید داشت.

از چه نوع چسبی برای چسب دار کردن پلکسی استفاده کنیم؟

اگر قصد دارید، ورق های پلکسی گلاس پشت چسب دار داشته باشید، لازم است از چسبی استفاده کنید که خاصیت چسبندگی زیادی داشته باشد تا این کار به خوبی انجام شود. ما به شما چسب دو طرفه رول شده سلولزی را معرفی می کنیم. یکی از ویژگی های چسب سلولزی داشتن ضخامتی کم و قدرت چسبندگی بالا است. در نتیجه این چسب برای چسبدار کردن ورق پلکسی گلاس بهترین گزینه می باشد.

پلکسی گلاس پشت چسب دار
پلکسی گلاس پشت چسب دار

نمونه های بسیاری برای این کار در فروشگاه ها موجود است، که یکی از آن ها چسب دو طرفه پلاستیکی است. اما باید گفت؛ کیفیت و قدرت هیچ یک از چسب ها به چسب دو طرفه سلولزی نمی رسد.

خدمات برش لیزری آنلاین! 😊

بدون نیاز به مراجعه حضوری فرم برش لیزری را پر کنید و باقی کار را به ما بسپارید. تا برش لیزری متریال شما فقط یک فرم فاصله است!

نکته

نکته مهم در خصوص داشتن پلکسی گلاس پشت چسب دار آن است که؛ حتما قبل از چسباندن چسب، از خشک بودن پشت ورق پلکسی اطمینان حاصل کنید، روی آن را به درستی پاک کنید تا هیچ گونه آلودگی و گردو غبار وجود نداشته باشد. سطح دیواری که قرار است، ورق پلکسی گلاس بر روی آن چسبانده شود باید صاف و برون ایراد باشد، تا ورق به راحتی بر روی دیوار نصب شود.

بهترین چسب برای طلق پلاستیکی

طلق پلاستیکی در دو نوع شفاف و مات تولید و روانه باز می شود. برای چسبدار کردن طلق پلاستیکی، به یک چسب دو طرفه فوق العاده نیاز داریم، که هم به لحاظ چسبندگی بالا باشد و هم مقاومت بسیاری در برابر گردوغبار داشته باشد تا به زودی از هم وا نروند. بهترین چسب برای طلق پلاستیکی چسب سلولزی است، که در مقایسه با سایر چسب ها ضخامت کم تری دارد و بهترین گزینه برای این کار محسوب می شود.

پلکسی گلاس پشت چسب دار
پلکسی گلاس پشت چسب دار

چسب دو طرفه سلولزی مدل رولی

مهم ترین نکته ای که باید هنگام چسب دار کردن انواع طلق ها به آن توجه کنیم؛ آن است که طلق مورد نظر کاملا خشک و فاقد هر گونه آلودگی و گردوغبار باشد. چسب دو طرفه سلولزی رولی، بی رنگ بوده زمانی که آن را بر روی طلق می چسبانید، اصلا مشخص نمی شود. برای چسباندن برچسب و استیکر بر روی طلق پلاستیکی از آب استفاده می کنند، اما این روش برای پلکسی گلاس پشت چسب دار صدق نمی کند.

چسب مایع مخصوص چسباندن دو طلق پلاستیکی به یکدیگر

شاید برایتان این اتفاق ناخوشایند رخ داده باشد، که طلق پلاستیکی در اثر ضربه از وسط به دو نیم تقسیم شده باشد. در این شرایط به دنبال یک راه حل برای رفع این مشکل هستید. ما به شما چسب کلروفرم (Chloroform) را معرفی می کنیم که به عنوان یک حلال بی رنگ، قدرت چسبندگی بالایی نیز دارد.

با استفاده از این چسب می توانید دو قطعه شکسته را با دقت بالا به یکدیگر متصل کنید. روش مصرف این چسب به گونه ای است که؛ آن را درون یک سرنگ بدون واشر ریخته سپس بر لبه طلق پلاستیکی که قرار است چسبانده شود بزنید، لبه طلق پلاستیکی دیگر را هم به آن فشار دهید تا به خوبی بچسبد.

لیزرپلکس را بهتر بشناسید! 😍

مجموعه لیزرپلکس سالهاست در خیابان پامنار به شما عزیزان خدمت رسانی می کند و اکنون چندین سال است که به صورت اینترنتی محصولات خود را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر دکمه را لمس کنید.

نکته

نکته مهمی که می خواهیم به آن اشاره کنیم، استفاده از چسب کلروفرم می باشد، اگر محتویات چسب کلروفرم را درون سرنگ واشر دار بریزد، خواهید دید که قدرت بالای آن باعث آب شدن واشر می شود. به همین دلیل باید از سرنگ بدون واشر برای این کار استفاده کرد. با این روش نتیجه کار تمیز تر خواهد بود.

پلکسی گلاس چسب دار

برای چسب دار کردن انواع پلکسی گلاس ها از چسب تاپ تیپ استفاده می کنند. این کار توسط افراد متخصص در کارخانه انجام می شود. به همین دلیل زمانی که شما پلکسی گلاس پشت چسب دار را از فروشگاه لیزرپلکس خریداری می کنید، دیگر نیازی نیست مجدد آن با روش های گوناگون  چسب دار کنید.

این ورق پلکسی گلاس به عنوان یک پلکسی وارداتی ویژگی های زیادی دارد؛ برای نمونه، دارای کیفیت فوق العاده، مقاومت در برابر آب ، قابلیت چسبندگی بسیار بر انواع سطوح مختلف، قیمت نسبتا بالایی در مقایسه با سایر پلکسی ها دارد، زیرا هزینه چسب خورده بر پشت هر پلکسی گلاس قیمت آن را افزایش می دهد.

پلکسی گلاس پشت چسب دار
پلکسی گلاس پشت چسب دار

سوالات متداول

چسب دو طرفه سلولزی را در چه ابعادی برش دهیم؟

بهتر است آن را به طول ۲۰ الی ۳۰ و عرض ۲۰ سانتی متر برش دهید، سپس تکه های چسب را پشت ورق های پلکسی گلاس بچسبانید.

بهترین چسب دو طرفه برای چسب دار کردن پلکسی چیست؟

چسب دو طرفه سلولزی که از قدرت و کیفیت بالایی برخوردار است.

برای طلق پلاستیکی شکسته شده، چه نوع چسبی را پیشنهاد می کنید؟

چسب کلروفرم، یکی از بهترین چسب های مایع به شمار می رود، که به محض ریختن میان دو طلق پلاستیکی سریعا به یکدیگر می چسبند.

ورق پلکسی چسب دار را از کجا تهیه کنیم؟

شما می توانید به فروشگاه های متعددی در سطح شهر مراجعه کنید، اما ما به شما یکی از فروشگاه های معتبر را معرفی می کنیم ،که در زمینه ورق های پلکسی گلاس فعالیت می کند، وب سایت فروشگاهی لیزرپلکس می باشد.

نتیجه گیری

در این مقاله کوشش کردیم تا به بررسی موضوع پلکسی گلاس پشت چسب دار و مسائل مربوطه بپردازیم. با توجه به نکاتی که در این مطلب گفته شد؛ شما می توانید به راحتی ورق های پلکسی گلاس را چسب دار کنید، و بر هر سطحی از دیوار که می خواهید بچسبانید.

یا اگر تایم خالی برای چسب دار کردن پلکسی گلاس ندارید می توانید با مراجعه به وب سایت فروشگاهی لیزرپلکس ورق پلکسی چسب دار را آماده با کیفیت درجه یک و قیمتی مقرون به صرفه به صورت آنلاین خریداری کنید.

✌️ مشاوره لیزرپلکس

سوالات و ابهامات خود را در این صفحه کامنت بگذاربد تا به سرعت از کارشناسان لیزرپلکس جواب را به دست آورید.

5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سبد خرید
پیمایش به بالا