باکس کیک

سفارش آنلاین باکس پلکسی گلاس را چگونه انجام دهیم؟

برای سفارش آنلاین باکس پلکسی (How to Buy Plexiglas Box Online) فقط کافیست ما نوع باکس مورد نظرمان را از برترین فروشگاه باکس های پلکسی گلاس به نام لیزرپلکس انتخاب کنیم . بعد از انتخاب نوع باکس وبسایت فروشگاه لیزرپلکس به شما گزینه هایی می دهد برای انتخاب طول و عرض و حتی ارتفاع باکس حال باکس مورد نظر در ابعاد مشخص شده را انتخاب می کنید و به صورت اتوماتیک قیمت باکس پلکسی گلاس موردنظر شما توسط فروشگاه نمایش داده می شود.

به راحتی می توانید باکس پلکسی گلاس مدنظر خود را به همین راحتی خرید کنید . در این مقاله ما نحوه خرید باکس های پلکسی گلاس را در مدل های مختلف برا شما معرفی می کنیم .

سفارش آنلاین باکس پلکسی گلاس ساده

همانطور که در مقالات قبل و معرفی محصول توضیح داده شده است خدمت همراهان همیشگی فروشگاه لیزرپلکس باکس ساده پلکسی گلاس دارای 5 ضلع می باشد یک ضلع به عنوان کفه باکس بوده و 4 ضلع دیگر به عنوان اضلاعی هستند که ارتفاع باکس را می سازند برای مثال یک باکس 20 در 20 با ارتفاع 10 دارای 5 قطعه می باشد که یک قطعه در ابعاد 20 در 20 و 4 ضلع دیگر دارای ابعاد 20 در 10 سانتی متر می باشد تا تشکیل دهنده باکس پلکسی گلاس ساده باشد .

مطابق شکل زیر مشاهده می کنید وقتی ابعاد را در گزینه هایی که فروشگاه برای شما مشخص می کند انتخاب می کنید و وبسایت به صورت کاملا هوشمند محاسبه قیمت را انجام داده و به شما نمایش داده می شود .

سفارش آنلاین باکس پلکسی گلاس ساده
سفارش آنلاین باکس پلکسی گلاس ساده

چرا لیزرپلکس؟ 🤔

تفاوت لیزرپلکس با سایرین در چیست؟ با خرید اینترنتی از لیزرپلکس چه مزایایی نصیب شما می شود؟! برای آگاهی دکمه را لمس کنید.

سفارش آنلاین باکس پلکسی گلاس کفه دار

برای سفارش آنلاین باکس پلکسی گلاس کفه دار نیز می شود از فروشگاه لیزرپلکس به راحتی عملیات خرید را انجام داد ولی به دلیل تفاوتی که بین باکس پلکسی گلاس ساده و باکس پلکسی گلاس کفه دار می باشد یک گزینه به منوی خرید فروشگاه لیزرپلکس اضافه می شود .

در اول باید بیان شود باکس پلکسی گلاس کفه دار بر خلاف باکس پلکسی گلاس ساده دارای شش ضلع می باشد که یک ضلع این باکس به صورت رنگی با قابلیت کفه باکس و به صورت جداشونده تولید می شود مانند شکل زیر:

باکس کیک
سفارش آنلاین باکس کیک

که کفه این نوع باکس ها در رنگ های سفید و مشکی تولید می شود برای خرید این نوع باکس های کفه دار در مونوی فروشگاه لیزرپلکس می توانید رنگ را انتخاب بفرمایید در تصویر زیر نحوه خرید به طور کامل توضیح داده شده است .

سفارش آنلاین باکس پلکسی گلاس کفه دار
سفارش آنلاین باکس پلکسی گلاس کفه دار

بعد از تعیین تمامی ابعاد و رنگ کفه می توانید قیمت نهایی را مشاهده بفرمایید و خرید باکس کفه دار خود را با ابعاد مد نظر و رنگ کفه مورد نظر خریداری فرمایید .

سفارش آنلاین باکس پلکسی گلاس درب دار

باکس های درب دار به صورت یک باکس ساده بزرگ و یک باکس ساده کوچک که به عنوان درب می باشد تولید می شوند این نو باکس های پلکسی گلاس بسیار شیک و زیبا بوده و مخصوص کادو و اشیاء زینتی می باشند در فروشگاه لیزرپلکس می توانید این نوع باکس هارا در ابعاد مورد نظر خود مانند منوی زیر خرید فرمایید و به صورت کاملا اتوماتیک از قیمت باکس های مختلف در اندازه های گوناگون با خبر شوید .

سفارش آنلاین باکس درب دار
سفارش آنلاین باکس درب دار

سفارش آنلاین باکس پلکسی گلاس درب دار با استافاده از دو گزینه ابعاد (طول و عرض ) و ارتفاع از فروشگاه لیزرپلکس بسیار راحت می باشد و دیگر نیاز به تماس با انواع فروشگاه ها و انجام عملیات محاسبه برای ابعاد مختلف نمی باشند و به صورت خودکار با تفییر ابعاد شما مشتریان گرامی قیمت محاسبه شده و در لحظه نمایش داده می شود .

خدمات برش لیزری آنلاین! 😊

بدون نیاز به مراجعه حضوری فرم برش لیزری را پر کنید و باقی کار را به ما بسپارید. تا برش لیزری متریال شما فقط یک فرم فاصله است!

سفارش آنلاین باکس لولایی پلکسی گلاس

باکس دیگری که با متریال پلکسی گلاس تولید می شود باکس لولایی پلکسی گلاس می باشد که این نوع باکس ها دارای شیار و قفل بوده و از همه مهمتر دارای شش ضلع می باشند و در بسیاری از صندوق های آرا و انتقادات و حتی قرعه کشی مورد استفاده قرار می گیرند .

برای خرید باکس های لولایی از فروشگاه لیزرپلکس روی محصول باکس لولایی کلیک کنید و مانند تصویر زیر باکس مورد نظر خود را انتخاب کرده و خرید کنید :

سفارش آنلاین باکس پلکسی لولایی
سفارش آنلاین باکس پلکسی لولایی

در فروشگاه لیزرپلکس تمامی محصولات پلکسی گلاس را می توانید به صورت آنلاین سفارش داده و خریداری کنید .

✌️ مشاوره لیزرپلکس

سوالات و ابهامات خود را در این صفحه کامنت بگذاربد تا به سرعت از کارشناسان لیزرپلکس جواب را به دست آورید.

5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سبد خرید
پیمایش به بالا