باکس گل پلکسی گلاس
باکس گل پلکسی گلاس

ساخت انواع باکس گل پلکسی گلاس

برای تولید باکس گل پلکسی گلاس (Plexiglas flower box) اول باید نوع باکس و متریال اولیه را به خوبی بشناسیم و بدانیم هر باکس از چه متریالی تولید شده است . برای مثال باکس های مربعی و مستطیلی گل از پلکسی گلاس تولید می شود خوب این باکس ها هم ضد آب بوده و همچنین قابلیت استفاده به عنوان گلدان را هم دارند ولی باکس های گل حروف انگلیسی اینگونه نیست .

فلاور باکس حروف انگلیسی از MDF سه میل رنگی تولید می شوند که قیمتی کمتر از باکس های گل پلکسی گلاس دارند و ضد آب هم نمی باشند عموما یک بار مصرف هستند . پس اولین اقدام برای تولید باکس گل شناخت این باکس ها و متریال اولیه می باشد .

خرید و قیمت باکس گل پلکسی مربع

عموما باکس های گل پلکسی گلاس به صورت سفارشی و طبق درخواست مشتری با شکل ظاهری مربعی و مستطیلی تولید می شوند . همچنین باید گفته شود عموما باکس های گل پلکسی گلاس به دو صورت باکس درب دار و باکس ساده تولید می شوند و همچنین در هنگام سفارش فلاور باکس تعداد جای گل داخل باکس نیز باید بیان شود .

سفارش فلاور باکس

برای مثال شما به فروشگاه محصولات پلکسی گلاس تماس گرفته اید و یک باکس گل نیاز دارید باید بیان کنید که باکس گل مربعی شکل در ابعاد 20 سانتی متر در 20 سانتی متر در ارتفاع 25 سانتی متر با جای گل 15 عدد میخواهید . در این صورت فروشنده متریال مصرفی و هزینه برش و تولید را محاسبه می کند و قیمت نهایی را خدمت شما اعلام می کند .

خدمات برش لیزری آنلاین! 😊

بدون نیاز به مراجعه حضوری فرم برش لیزری را پر کنید و باقی کار را به ما بسپارید. تا برش لیزری متریال شما فقط یک فرم فاصله است!

مراکز خرید این نوع باکس های پلکسی گلاس

نحوه خرید باکس گل پلکسی گلاس را خدمت شما بیان کردیم و حالا مراکز خرید این نوع باکس های پلکسی گلاس را بیان می کنیم . این محصول نیز به دو صورت حضوری و سفارش آنلاین قابل انجام می باشد . خرید به دو صورت انجام می شود:

خرید حضوریخرید آنلاین از لیزر پلکس

برای خرید حضوری باکس گل پلکسی گلاس شما می توانید به مرکز فروش محصولات پلکسی گلاس و ورق های پلکسی گلاس یعنی بازار تهران خیابان پامنار مراجعه فرمایید . بازار تهران خیابان پامنار مرکز اصلی فروش محصولات پلکسی گلاس می باشد که نمایندگی های رسمی و بزرگ در این خیابان هستند مانند فروشگاه لیزرپلکس .

نحوه خرید آنلاین نیز می توانید از قسمت ثبت سفارشات فروشگاه لیزرپلکس با ارتباط از طریق تماس و یا پیام های واتساپ آنلاین ابعاد و نوع باکس گل را به همکاران بفرمایید تا محاسبه قیمت و ثبت سفارش به شکل مورد نظر شما انجام گیرد .

ساخت انواع باکس گل پلکسی

باکس گل پلکسی گلاس ترکیبی از باکس ساده پلکسی گلاس و باکس درب دار پلکسی گلاس می باشد . همانطور که قبلا گفته شد باکس گل پلکسی گلاس به دو صورت درب دار و بدون درب تولید می شود .

باکس ساده

برای تولید باکس ساده گل دقیقا مانند باکس ساده پلکسی ما یک مکعب 5 ضلعی تولید می کنیم دقیقا مانند باکس ساده پلکسی گلاس بعد داخل این باکس ساده دو عدد ورق سوراخ دار که جای گل به تعداد مشخص می باشد قرار می گیرد .

ابن دو ورق سوراخدار پلکسی گلاس را داخل باکس با چسب کلروفرم (Bonding Plexiglas) چسبانده به روی هم دیگر با فاصله ی مشخص (این فاصله مرتبت با ارتفاع باکس می باشد ) تا گل های مورد نظر در باکس ثابت نگهداری شود .

باکس گل پلکسی گلاس
باکس گل پلکسی گلاس

باکس درب دار

برای تولید باکس درب دار گل ما همین مراحل را انجام می دهیم یعنی در اول باکس ساده پلکسی گلاس را تولید خواهیم کرد و بعد دو عدد ورق سوراخدار پلکسی گلاس را داخل باکس خواهیم چسباند و در آخر درب باکس مانند باکس درب دار پلکسی گلاس را تولید می کنیم .

درب باکس گل پلکسی گلاس کاملا مشابه به تولید باکس ساده می باشد که ابعاد باکس در طول و عرض حدود یک سانتی متر بزرگتر می باشد ولی ارتفاع بسیار کوچکتر بوده حدود 2 سانتی متر می باشد . تا بر روی باکس اصلی جای گیرد این مراحل تولید باکس گل پلکسی گلاس در دو حالت درب دار و بدون درب می باشد .

چرا لیزرپلکس؟ 🤔

تفاوت لیزرپلکس با سایرین در چیست؟ با خرید اینترنتی از لیزرپلکس چه مزایایی نصیب شما می شود؟! برای آگاهی دکمه را لمس کنید.

باکس رز قرمز پلکسی

یک مدل باکس گل که بسیار پر فروش بوده و در اشکال و مدل های مختلف تولید می شود باکس گل رز می باشد . این باکس با نام باکس گل جاویدان یا باکس گل طلایی نیز نام گذاری می شود . این باکس گل تنها یک شاخه گل را در خود جای داده و به صورت درب دار می باشد .

باکس گل رز به صورت کاملا فانتزی با ترکیب پلکسی گلاس و MDF و یا چرم و جیر ساخته می شود که مدت ها بسیار روی بورس بوده و امروزه نیز دارای فروش خوبی می باشد ولی به دلیل سختی در تولید و افزایش هزینه های ساخت قیمت بالایی پیدا کرده است . این قیمت بالا برای خرید باکس گل رز یا باکس گل جاویدان باعث شده است که به مرور زمان تقاضا برای خرید این باکس پایین بیاید اما امروزه فروشگاه لیزرپلکس این مدل باکس گل را به صورت سفارشی تولید می کند .

باکس گل پلکسی گلاس
باکس گل پلکسی گلاس

باکس گل و گلدان با پلکسی گلاس

یکی از موارد مهم در تولید باکس گل یا گدان پلکسی گلاس باید رعایت شود نحوه استفاده می باشد یعنی اگر برای باکس گل استفاده می شود با پلکسی گلاس دو میل ساخته شده و نیاز به آب بند بودن باکس نمی باشد . به عنوانی “باکس گل پلکسی گلاس” یک نوع هلدر گل می باشد که گل ها را به صورت بسیار شیک و زیبا کنار هم قرار داده است تا کادو مناسب و زیبایی باشد .

ولی در عوض گلدان های پلکسی گلاس بدون ورق های داخل باکس یعنی به صورت باکس ساده تولید می شوند که دارای ضخامت بالایی هستند و کاملا آب بند شده اند تا بتوان در این گلدان های زینتی و شفاف کاشت گل را انجام داد . پس در هنگام سفارش حتما به تولید کننده در مورد نحوه استفاده از این باکس های گل اطلاعات داده شود .


سوالات متداول

 • از باکس گل به عنوان گلدان می شود استفاده کرد ؟ آب باعث خرابی باکس گل نمی شود ؟

  در ابتدا باید بیان شود که باکس گل شما باید آب بند تولید شود و اینکه  آب به باکس هیچ ضرری وارد نمی کند فقط به مرور زمان نمای شفاف باکس را لک می کند .

 • در هر باکس گل چند گل جای می گیرد ؟

  در هر باکس گل پلکسی گلاس به تعداد مورد نظر شما مشتریان عزیز و ابعاد اصلی باکس می توان گل جای داد برای مثال در یک باکس 20 سانتی متر در 20 سانتی متر میتوان حدود 15 الی  20 شاخه گل جای داد .

 • باکس ساده پلکسی گلاس با باکس گل بدون درب تفاوت دارد ؟

  بله باکس ساده پلکسی گلاس داخلش ضلعی  وجود ندارد ولی داخل باکس گل پلکسی گلاس دو صفحه پلکسی سوراخدار وجود دارد که جای گل های داخل باکس را نشان می دهد .

 • قیمت باکس گل پلکسی گلاس از باکس ساده پلکسی گلاس بیشتر است ؟

  بله باکس گل پلکسی گلاس از باکس ساده گران تر می باشد به دلیل وجود دو ورق سوراخدار پلکسی گلاس در داخل باکس یعنی میزان پلکسی گلاس مصرفی در تولید باکس گل بیشتر بوده است .


نتیجه گیری

در این مقاله ما توانستیم مدل های مختلف باکس های گل را معرفی کنیم و همچنین نحوه استفاده از هر نوع باکس گل چه درب دار چه باکس گل بدون درب و حتی گلدان پلکسی گلاس را توضیح دهیم . نحوه تولید باکس گل پلکسی گلاس و تفاوت های این مدل باکس با باکس های سده و درب دار پلکسی گلاس نیز بیان شد .

تماما راه و روش و حتی محل و نحوه خرید باکس گل پلکسی گلاس را بیان کرده ایم انشاالله که مورد توجه شما همراهان عزیز قرار گیرد. لطفاً اگر مبحث یا توضیحاتی داشتید برای کمک به ما و باقی همراهان فروشگاه لیزرپلکس زیر این مقاله کامنت بفرمایید تا همگی از توضیحات شما استفاده کنیم .

✌️ مشاوره لیزرپلکس

سوالات و ابهامات خود را در این صفحه کامنت بگذاربد تا به سرعت از کارشناسان لیزرپلکس جواب را به دست آورید.

4.7 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها