مولتی استایل چیست؟

مولتی استایل چیست؟

همانطور که قبلا گفته شد مولتی استایل (Multi Style Sheet) یک نوع ABS روکش شده می باشد که شکل ظاهری مانند ورق های مسی و با کیفیت و انعطاف ورق های پلاستیک را دارا است.

آنچه در این صفحه خواهید خواند نمایش محتوا

این نوع ورق ها دارای ضخامت 1 میلیمتر می باشند که با استفاده از برش لیزری به راحتی قابل برش می باشد و همچنین بسیار با کیفیت در حکاکی بوده و با استفاده از حکاکی SO2 و فایبر قابل حکاکی می باشد . وزن ورق های کامل مالتی استایل که در ابعاد 122 در 60 می باشد کمتر از یک کیلو گرم بوده و با استفاده از چسب دوطرفه به خوبی قابل چسباندن می باشد .

کاربرد مولتی استایل

این نوع ورق ها دارای کاربرد های بسیاری هستند که تعدادی از این کاربرد ها را به صورت مختصر توضیح خواهیم داد .

تابلو های شرکتیتابلو راهنماپلاک های منزل

پلاک های منزل

پلاک های منزل و پلاک های پارکینگ و تمامی پلاک های ساختمانی به نحوی از مولتی استایل تولید شده اند حالا با رنگ ها و طرح های متفاوت .

دلیل این که تمامی پلاک های ساختمانی از مالتی استایل تولید شده است هم هزینه مناسب این گونه پلاک ها بوده و همچنین دارای نصب بسیار راحت و مانند چسباندن یک چسب می باشد و همچنین کاملا ضد آب می باشد و دارای طول عمر بسیار بالایی می باشد .

چرا لیزرپلکس؟ 🤔

تفاوت لیزرپلکس با سایرین در چیست؟ با خرید اینترنتی از لیزرپلکس چه مزایایی نصیب شما می شود؟! برای آگاهی دکمه را لمس کنید.

تابلو راهنما

تابلو راهنما یک دیگر از محصولات تولید شده می باشد که دارای زیر مجموعه های بسیاری اعم از تابلو راهنمای  دیواری – تابلو راهنمای رومیزی – تابلو سر درب اتاق و… می باشد که یکی از پر فروش ترین محصولات تولید شده با آن ورق ها می باشد .

تابلو های شرکتی

تابلو های شرکتی مولتی استایل که در تمامی شرکت ها به دو مدل ساده و دارای نور دیده ایم که این تابلو های زیبا به جای ورق های فلزی امروزه از ورق های مالتی استایل تولید می شود و دارای زیبایی بیشتر و کیفیت بالاتر و همچنین قیمت بسیار مناسب تری می باشد .

مولتی استایل چیست؟

تزئین دیوار های منازل و شرکت ها در طراحی دکوراسیون های امروزه بسیار کاربرد دارد و زیبایی دوچندانی به شرکت ها و منازل داده است . تابلو های تبلیغاتی – تولید انواع استند های اداری و چندین کاربرد دیگر که در مقاله دیگر به صورت کامل توضیح خواهیم داد .

ورق مولتی استایل

ورق های مولتی استایل در ابعاد 120 در 60 سانتی متر وارد شده و تولید می شوند که در رنگ های متفاوتی وجود دارد در دو مدل براق و خش دار که رنگ های متفاوت هم بسیار محدود وارد می شود و هم کارایی چندانی ندارد و تنها در دو رنگ طلایی و نقره ای بسیار کارایی دارد که در هر دو مدل براق و خش دار موجود می باشد .

ورق های مولتی استایل در دو مدل چسب دار و ساده وجود دارد چسب دار به معنی این می باشد که پشت ورق مولتی استایل دارای چسب دو طرفه بسیار قوی می باشد که بر روی هر سطحی به خوبی می چسبد و ورق های مالتی استایل ساده یعنی چسبی در پشت ورق وجود ندارد و مانند یک ورق پلاستیکی با رویه ی طلایی و نقره ای می باشد .

این نوع ورق ها چه به صورت ساده و چه به صورت چسب دار کاملا با دستگاه برش لیزری قابل برش در تمامی ابعاد می باشد .

مولتی استایل چیست؟

قیمت مولتی استایل

ورق های مولتی استایل در دو رنگ طلایی و نقره ای در هر مدل براق و خشدار یک قیمت دارد ولی در چسبدار و بدون چسب بودن ورق ها قیمت متغییر می باشد و ورق های چسبدار گرانتر می باشد .

ورق های مالتی استایل در رنگ های متفاوت نیز دارای قیمت های متفاوتی می باشند برای مثال رنگ شرابی قیمتی بالاتر از ورق مولتی استایل طلایی دارد .

همچنین باید بیان شود فروشگاه لیزرپلکس ورق های مولتی استایل را در دو سایز 120 در 60 یعنی ورق کامل و 60 در 60 سانتی یعنی نیم ورق هم به صورت ساده و هم به صورت چسب دار به فروش می رساند و قیمت های ورق های مالتی استایل و باقی محصولات در فروشگاه کاملا به روز و آپدیت می باشد .

لیزرپلکس را بهتر بشناسید! 😍

مجموعه لیزرپلکس سالهاست در خیابان پامنار به شما عزیزان خدمت رسانی می کند و اکنون چندین سال است که به صورت اینترنتی محصولات خود را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر دکمه را لمس کنید.

مولتی استایل پشت چسب دار

ورق مولتی استایل به صورت کلی در دو مدل می باشد ورق های ساده و ورق های پشت چسبدار که یعنی دارای چسب می باشد و بر روی هر سطحی می چسبد .

مولتی استایل چیست؟

حال چرا ورق های مولتی استایل انقدر مهم است که چسبدار باشد و مهم تر از این موضوع این هست که حتما چسب پشت مالتی استایل برند تاپ تیپ باشد که دارای چسبندگی بالا و ضد آب می باشد .

دلیل مهم بودن چسب پشت مولتی استایل در برش های لیزری این ورق ها می باشد چه برای تولید انواع پلاک ها و چه برای تولید انواع لوگو و تابلو های شرکتی چون هنگامه تولید هر محصولی با مولتی استایل حتما باید دارای چسب در پشت کار باشد تا به راحتی قابل نصب باشد .

مولتی استایل طلایی

مولتی استایل طلایی که به دو مدل طلایی براق و طلایی خشدار می باشد که در بین تمامی ورق های مالتی استایل بیشترین مصرف و استفاده را دارند به دلیل رنگ بسیار زیبای این ورق عموما بیشتر مشتریان تمامی محصولات را از این مدل و با این رنگ سفارش می دهند .

مولتی استایل طلایی در هر دو مدل خشدار و براق با چسب و ساده در فروشگاه لیزرپلکس در دو سایز 120 در 60 به صورت ورق کامل و در سایز 60 در 60 سانتی متر به فروش می رسد و همچنین با توجه به سفارش شما مشتریان عزیز قابل برش در ایعاد و یا طبق فایل ارسالی نیز می باشد .

مزایا و معایب ورق مولتی استایل

قبل از مولتی استایل از ورق های استیل برای تولید پلاک ها و تابلو ها و باقی محصولات استفاده می شد ولی امروزه از مولتی استایل استفاده می شود که این امر به دلیل مزایای زیاد مالتی استایل می باشد که به صورت مختصر هر کدام از مزایای این ورق ها را توضیح می دهیم .

1- وزن سبک مولتی استایل نسبت به ورق های استیل و فلزی

سبک بودن ورق های مولتی استایل یکی از مزایای این ورق ها می باشد که باعث نصب راحت تر و آسانی در چسباندن و همچنین به دلیل وزن کمتر بهتر می چسبد .

2- قیمت مناسب ورق های مولتی استایل نسبت به ورق های دیگر

قیمت ورق های مالتی استایل بسیار کمتر از ورق های دیگر مانند ورق های استیل و فلز می باشد پس مقرون به صرفه است از این متریال برای تولید محصولات استفاده کرد .

مولتی استایل چیست؟

3- ضد آب بودن ورق های مولتی استایل

این نوع ورق ها ضد آب بوده و مانند ورق های فلزی و استیل زنگ نمی زند پس در فضای باز زیر برف و باران نیز قابل استفاده می باشد .

4- حکاکی و برش ساده تر و کم هزینه تر

برش و حکاکی بر روی ورق های مولتی استایل بسیار در زمان کمتر و با قدرت بسیار کمتری قابل انجام می باشد که هین امر باعث پایین آمدن قیمت محصولات تولیدی با مالتی استایل نسبت به ورق های فلزی و استیل  می باشد .

ورق های مولتی دارای مزایای دیگری از جمله ماندگاری حکاکی و تثبیت رنگ و… می باشد که ما در این قسمت تلاش کردیم مزایای مهم این نوع ورق پلاستیکی با روکش ای بی اس را بیان کنیم .

خدمات برش لیزری آنلاین! 😊

بدون نیاز به مراجعه حضوری فرم برش لیزری را پر کنید و باقی کار را به ما بسپارید. تا برش لیزری متریال شما فقط یک فرم فاصله است!

نصب مولتی استایل

همانطور که در قسمت های بالا بیان شد ورق های مولتی استایل به دلیل وزن بسیار کمی که دارند و همچنین چسب قوی دو زرفه که در پشت این ورق ها وجود دارد نصبی بسیار راحت مانند چسباندن یک برچسب بر روی هر سطجی را دارند و در تمامی سطوح می توان از این ورق ها استفاده کرد .

یکی از مزایای بسیار عالی ورق های مولتی استایل نصب راحت تمامی محصولاتی می باشد که با متریال اولیه مالتی استایل تولید می شود از جمله انواع پلاک ها و تابلو ها …

نگهداری ورق های مولتی استایل

ورق های مولتی استایل نیاز به نگهداری خاصی ندارند فقط و فقط یک لایه محافظ مشمایی بر روی ورق های مالتی استایل وجود دارد که در هنگام برش لیزری مانع از سیاه شدن و کثیف شدن سطح ورق می شود حتما قبل از استفاده از این ورق ها محافظت شود تا این محافظ مشمایی کنده نشود .

مولتی استایل چیست؟

بعد از برش و قبل از حکاکی می توانید این ورق مشمایی محافظ را بکنید و استفاده کنید .


سوالات متداول

از مولتی استایل می توان به عنوان بک گراند عکس نیز استفاده کرد قابلیت چاپ را دارد ؟

بله ورق های مولتی استایل قابلیت چاپ را هم دارند و برای عکس بسیار زیبا هستند و با توجه به قابلیت پشت چسبدار بودن این ورق ها قابلیت چسباندن بر روی هر سطحی را دارند .

مولتی استایل در برش های کوچک آب و خراب نمی شوند ؟

با توجه به دستگاه و تنظیمات قدرت دستگاه می شود جلوی خراب شدن این متریال را گرفت ولی اگر بسیار ریز باشد بله متاسفانه آب می شود .

تمامی تابلو های راهنما از ورق مولتی استایل تولید می شود ؟

بله تمامی تابلو های راهنما ها از متریال اولیه مولتی استایل تولید می شود که در بعضی از طرح ها همراه با آن از پلکسی گلاس نیز استفاده شده و با ترکیب این دو متریال تابلو های راهنما تولید می شود .

حکاکی بر روی ورق های مولتی استایل به صورت سئو دو بهتر است یا فایبر ؟

در کل ورق مولتی استایل مخصوص حکاکی لیزر تولید شده است و با هر مدل حکاکی هم سئو دو و همچنین فایبر به خوبی حکاکی می شود ولی حکاکی با سئو دو عمیق تر و پر رنگ تر بوده و با فایبر دقیق تر و زیبا تر و یکدست تر می باشد .


نتیجه گیری

در این مقاله ما تا حد ممکن به طور کلی ورق های مولتی استایل و کارایی این متریال را با تمامی نقلط قوت این ورق را توضیح داده ایم . از نحوه نصب این ورق ها تا محصولاتی که می شود با این متریال تولید کرد و همچنین نحوه خرید ورق های مالتی استایل از فروشگاه لیزرپلکس در ابعاد مختلف و مدل های گوناگون .

از شما همراهان عزیز نیز خواستارم که نظرات خود را در زیر این مقاله یادداشت بفرمایید تا هم ما و هم باقی همراهان از نظرات خوب شما استفاده کنند پیشاپیش از همکاری شما عزیزان تشکر می کنم .

✌️ مشاوره لیزرپلکس

سوالات و ابهامات خود را در این صفحه کامنت بگذاربد تا به سرعت از کارشناسان لیزرپلکس جواب را به دست آورید.

5 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سبد خرید
پیمایش به بالا