قیمت گذاری برش لیزری

قیمت برش لیزری چگونه محاسبه می شود ؟

در این مورد بیشترین سوال مربوط می شود به قیمت برش لیزری (Laser cut service prices) که چگونه محاسبه می شود بعضی از همکارا برای محاسبه برش لیزری از روش دقیقه ای و بعضی ها از روش متر مربعی و بعضی ها هم از لحاظ جابه جایی لنز برش لیزری را محاسبه می کنند که ناگفته نماند تمامی این روش ها درست می باشد ولی در مورد کار هایی که به صورت مداوم و در ابعاد بالا می باشد.

محاسبه قیمت برش لیزری

برای مثال شما یک قطعه پلکسی گلاس را می خواهید برش لیزری بدهید طبق محاسبات شما این عملیات در هر صورت به میزان 50 هزار تومان می شود ولی تمامی فروشگاه ها و کارگاه های برش لیزری به شما مبلغ 15 تا 200 هزار تومان قیمت می دهند خوب مشکل این قیمت و محاسبات شما در چه چیزی می باشد ؟

خدمات برش لیزری آنلاین! 😊

بدون نیاز به مراجعه حضوری فرم برش لیزری را پر کنید و باقی کار را به ما بسپارید. تا برش لیزری متریال شما فقط یک فرم فاصله است!

باید بیان شود که قیمتی که به شما داده شده است درست بوده و طبق تعرفه لیزرکارها می باشد ولی بر چه اساسی محاسبه شده است ؟

وقتی میزان برش لیزری کم باشد و تایم چندانی نبرد و ابعاد برش لیزری نیز بر اساس متر مربع محاسبه نشود همکاران ما بر اساس استهلاک دستگاه و تیوپ و چیلر دستگاه محاسبه می کنند چون کار تیراژ نمی باشد . این توضیحات محتصر پیش درامدی برای مفاله قیمت گذاری برش لیزری بود و در پایین بیشتر و کامل تر توضیح داده می شود .

قیمت برش لیزری بر اساس چهار روش محاسبه می شود

فروشگاه لیزرپلکس چهار روش محاسبه “قیمت برش لیزری” را به صورت کامل خدمت شما مشتریان گرامی توضیح می دهید.

محاسبه برش لیزری بر اساس زمان برشمحاسبه برش لیزری بر اساس متراژ برش
محاسبه برش لیزری بر اساس حداقل میزان برشمحاسبه برش لیزری بر اساس جابه جایی لنز

1- محاسبه برش لیزری بر اساس زمان برش

وقتی محاسبه قیمت برش لیزری بر اساس زمان مطرح می شود یعنی این که میزان برش لیزری بر اساس دقایق برش که بر روی ال سی دی دستگاه برش نمایند شده قابل قیمت گذاری می باشد .برای مثال ما پلکسی گلاس دو میلی را در نظر می گیریم که میخواهیم به قطعات 20 ساتای متر در 20 سانتی متر برش دهیم خوب میزان برش حدودا 30 دقیقه زمان می برد یعنی شما دستگاه روشن کرده اید چیلر را روشن کرده اید و منتظر مانده اید تا خنک شود.

چرا لیزرپلکس؟ 🤔

تفاوت لیزرپلکس با سایرین در چیست؟ با خرید اینترنتی از لیزرپلکس چه مزایایی نصیب شما می شود؟! برای آگاهی دکمه را لمس کنید.

بعد از انجام این روند تازه ورق پلکسی گلاس را روی دستگاه می گذاریم و حالا آماده برش می شویم ایز پالس اول برش دستگاه زمان را شروع می کند تا در انتهای برش بعد از الارم اتمام دستگاه از شماره انداختن برای زمان می ایستد این زمان خالص برش می باشد که برای کار های متراژ بالا و روتین یعنی حداقل روزی چند ورق محاسبه می شود که بر اساس متعرفه برش کارها از دقیقه ای 2000 تومان تا 3500 تومان می باشد .

بعد از اتمام کار زمان محاسبه شده توسط دستگاه ضرب در قیمت تعیین شده می شود و میزان قیمت برش لیزری به دست می آید.

قیمت برش لیزری
فرم برش لیزری

2- محاسبه برش لیزری بر اساس متراژ برش

وقتی حرف از محاسبه قیمت برش لیزری بر اساس متراژ برش می شود یعنی اینکه شما هنگام طراحی فایل برش توسط نرم افزار کورل می توانید به صورت میزان متراژ برش لیزری را بر اساس متر مربع محاسبه کنید برای مثال در تصویر رو به رو یک فایل برش لیزری را مشاهده می فرمایید که ما با کمک نرمز افزار کورل (Corel Corporation) می توانیم میزان متراژ برش را اندازه گیری کنیم.

قیمت برش لیزری
متراژ برش لیزری

در اول کل حروف ها و قسمت برش و طراحی شده را با دستور weld از حالت حروف به حالت خطی تبدیل کرده و از منوی Window رو قسمت Dokers کلیک کرده تا در قسمت

Properties دسترسی بدهد به شما و در آخر روی قسمت Curve بزنید تا متراژ کل برش شما را به صورت میلیمتر یا سانتی متر طبق تنظیماتی که انتخاب کرده اید نمایش دهد . در آخر متراژ نمایش داده را در مبلغ برش متر مربع ضرب کرده تا میزان قیمت نهایی را به دست بیاورید .

لیزرپلکس را بهتر بشناسید! 😍

مجموعه لیزرپلکس سالهاست در خیابان پامنار به شما عزیزان خدمت رسانی می کند و اکنون چندین سال است که به صورت اینترنتی محصولات خود را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر دکمه را لمس کنید.

3- محاسبه برش لیزری بر اساس جابه جایی لنز

محاسبه بر اساس جابه جایی لنز برای برش اشکال ریز و برش های کوچک محاسبه می شود و همچنین برای حکاکی SO2 نیز بر اساس جابه جایی لنز دستگاه لیزر محاسبه می شود . این برش ها به دلیلی کوچک بودن قطعات و فوکوس بالا و دقت بالا می خواهد به همین دلیل سرعت برش را کم کرده و تا جا به جایی لنز به خوبی با دقت بالا انجام بگیرد و برش یا حکاکی به صورت درست انجام شود .

این نوع برش ها بر اساس زمان و متراژ به اضافه اجرت برش انجام می شود به همین دلیل مبلغ برش اینگونه برش های لیزری بیشتر می باشد . چون امکان آسیب رسیدن به ریل لنز و فشار بالا به تیوب وجود دارد .

4- محاسبه برش لیزری بر اساس حداقل میزان برش

روش دیگر محاسبه قیمت برش لیزری روش حداقلی می باشد که امروزه به همین روش برای کارهایی که کم با متراژ کم می باشد محاسبه می شود.

این روش که کاملا به فایل طراحی شده و نحوه برش دستگاه و ضخامت ورق های پلکسی گلاس بستگی دارد در اندازه های کوچک تا بزرگ برای مشتریانی که کارهای تیراژ و همیشگی ندارند استفاده می شود که این برش ها از 60 هزار تومان تا 300 هزار تومان متغیر بوده و کاملا به فروشگاهی که خدمات برش لیزری انجام می دهند و دستگاهی که از ان برای برش لیزری استفاده می کنند مربوط می باشد .

فروشگاه لیزرپلکس برای راحتی کار شما مشتریان بعد از گرفتن ابعاد و طرح کورل شما مشتریان عزیز محاسبه قیمت را انجام میدهد به صورت کامل با ریز جزئیات پیش فاکتور صادر کرده و در صورت اعلام رضایت و صحت برش برای شما عملیات برش لیزری را انجام می دهد.

✌️ مشاوره لیزرپلکس

سوالات و ابهامات خود را در این صفحه کامنت بگذاربد تا به سرعت از کارشناسان لیزرپلکس جواب را به دست آورید.

5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سبد خرید
پیمایش به بالا