سیاست مرجوعی و عودت

نحوه ارسال و شکسته شدن محصولات

در فروشگاه لیزرپلکس چندین محصول مختلف وجود دارد که هر محصول به دو صورت داخل تهران توسط پیک و به تمامی شهر ها توسط پست جمهوری اسلامی ایران ارسال می شود طبق قرارداد فروشگاه با پست .

در تهران  همکاران ما به صورت کاملا سالم محصول شما را تحویل پیک می دهند و به پیک گفته می شود که سالم تحویل بگیرد و هنگام تحویل نیز سالم تحویل دهد اگر در هین ارسال مشکلی برای محصول ایجاد شود بر عهده پیک می باشد پس به طور دقیق چک بفرمایید و تحویل بگیرید بعد از تحویل گرفته شدن هیچ تعهدی با فروشگاه لیزرپلکس نمی باشد .

برای ارسال به شهرستان نیز کاملا تمامی محصولات حباب دار شده و بیمه ارسال می شود پس با خیال راحت می توانید به صورت سالم تحویل بگیرید و یا اگر مشکلی پیش بیاید برای محصول بیمه می باشد و میتوانید از پست ضرر و زیان را دریافت بفرمایید .

ورق های کامل پلکسی گلاس نیز توسط باربری ارسال می شود تا ابعاد نیم ورق حباب دار می شود و در این چند ساله مشکلی نداشته ایم و به صورت سالم به شهر مقصد رسیده ایند ولی گاهی اوقات به طور بسیار متعدد و کم ورق های ضخامت کم در ابعاد ورق کامل بله هایش دچار شکستگی شده است که مدیریت فروشگاه لیزرپلکس با مشتری صحبت کرده و به توافق خواهند رسید و مقداری از خسارت به وجود آمده را برعهده خواهد گرفت .

یکسان نبودن محصول با سفارش

تمامی سفارشات شما مشتریان عزیز به صورت واتساپی به صورت متنی و یا داخل سایت فروشگاهی لیزرپلکس به صورت متنی ثبت می گردد و کاملا محصول طبق سفارش شما مشتریان گرامی ارسال می شود در صورت یکسان نبودن محصول با سفارش شما و ایجاد تداخل و مشکل از طرف فروشگاه لیزرپلکس تمامی خسارت وارده ام از هزینه محصول و هزینه های ارسال با فروشگاه لیزرپلکس می باشد و محصول دوباره با هزینه فروشگاه تولید شده و با هزینه فروشگاه خدمت شما ارسال می گردد تا عذرخواهی فروشگاه لیزرپلکس را پذیرا باشید .

ولی در صورت ایجاد خطا از شما مشتریان گرامی هزینه و ثبت سفارش جدید با شما می باشد و باید دوباره به صورت یک سفارش جدید سفارش را ثبت بفرمایید و هزینه را پرداخت بفرمایید چون تمامی محصولات به صورت سفارشی و برای شما تولید می شود .

ابعاد برش  لیزری دقیق

سفارشات برش لیزری پلکسی گلاس یا ام دی اف  بر اسا فایل شما مشتریان گرامی و بعد از تایید گرفتن از شما به صورت تایپی در واتساپ انجام می گیرید و دو الی سه مرتبه با شما چک می شود بعد برش انجام می گیرد پس ایجاد اشکال و خطا بسیار کم می باشد ولی در صورت ایجاد خطا از همکاران ما در فروشگاه لیزرپلکس هزینه های ورق های پلکسی گلاس و برش لیزری و همچنین ارسال با فروشگاه می باشد و دوباره انجام می شود و خدمتتون ارسال می گردد ولی در صورت ایجاد خطا از شما مشتریان گرامی تمامی هزینه ها با شما بوده و برای انجام دوباره کار به صورت یک سفارش جدید باید سفارش جدید ثبت بفرمایید و هزینه را دوباره پرداخت فرمایید .

سبد خرید
پیمایش به بالا